شنبه 19 خرداد 1403 / خواندن: 4 دقیقه
قاب خاطره مجله میدان آزادی | قسمت پنجم

ویدئو: سکانس‌های خاطره‌انگیز فصل امتحانات و ماه خرداد در سینما و تلویزیون

ماه خرداد، فصل امتحانات است. برای خیلی از دانش‌آموزها و دانشجوها خرداد، ماهی‌ست که با اضطراب بالا و شاید برای بعضی با هیجان بالای امتحان همراه است، مخصوصا نیمه دومش. از طرفی این اضطراب‌ها بعد از گذشت روزگارش برای خیلی‌ها تبدیل به خاطرات شیرین و لطیف می‌شود، یا دست‌کم می‌تواند بشود!

4.5
ویدئو: سکانس‌های خاطره‌انگیز فصل امتحانات و ماه خرداد در سینما و تلویزیون

مجله میدان آزادی: ماه خرداد، فصل امتحانات است. برای خیلی از دانش‌آموزها و دانشجوها خرداد، ماهی‌ست که با اضطراب بالا و شاید برای بعضی با هیجان بالای امتحان همراه است، مخصوصا نیمه دومش. از طرفی این اضطراب‌ها بعد از گذشت روزگارش برای خیلی‌ها تبدیل به خاطرات شیرین و لطیف می‌شود، یا دست‌کم می‌تواند بشود! بستگی دارد چطور به آن‌ها نگاه کنیم.

به بهانه خردادماه تصمیم گرفتیم پنجمین قاب خاطره را به مرور زیباترین و خاطره‌انگیزترین سکانس‌های آزمون و امتحان در سینما و تلویزیون ایران اختصاص بدهیم. سال گذشته ابتدای مهرماه و در پرونده «رو تن این تخته سیاه» یک قاب خاطره دیگر هم در هوای مدرسه داشتیم با عنوان «آقاجازه، خانم اجازه و خاطرات مدرسه» ولی در هوای همان مهرماه. امسال با سوژه امتحانات دومین قاب خاطره این پرونده را به شما تقدیم می‌کنیم.

 
تصاویر پیوست

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط «میدان آزادی» منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد!

نکته دان
به بهانه خردادماه تصمیم گرفتیم پنجمین قاب خاطره را به مرور زیباترین و خاطره‌انگیزترین سکانس‌های آزمون و امتحان در سینما و تلویزیون ایران اختصاص بدهیم


مطالب مرتبط