دوشنبه 25 دی 1402
پرونده پرتره هایائو میازاکی | صفحه بیست و یکم

ویدئو: گشت‌وگذار در پارک جیبلی

پارک جیبلی چیزی به جز استدیو جیبلی و همچنین جدا از موزه جیبلی است. پارک جیبلی (ジブリパーク) یک پارک موضوعی در منطقه ناگاکوته در استان آیچی کشور ژاپن است که در 1 نوامبر 2022 افتتاح شد و دارای جاذبه‌هایی بر اساس چندین فیلم تولیدشده توسط استودیو جیبلی است

5
ویدئو: گشت‌وگذار در پارک جیبلی

مجله میدان آزادی: بیست‌ویکمین مطلب پرونده‌ی پرتره‌ی هایائو میازاکی  ویدئوی گزارشی اختصاصی مجله میدان آزادی درباره پارک جیبلی (قیبلی یا قبله) است.

جیبلی نام استدیویی با مدیریت هنری هایائو میازاکی که مسئولیت تولید و ساخت بسیاری از شاهکارهای انیمیشن این هنرمند و دیگر هنرمندان انیمیشن مثل ایسائو تاکاهاتا را بر عهده داشته است. اما پارک جیبلی چیزی به جز استدیو جیبلی و همچنین جدا از موزه جیبلی است. پارک جیبلی (ジブリパーク) یک پارک موضوعی در منطقه ناگاکوته در استان آیچی کشور ژاپن است که در 1 نوامبر 2022 افتتاح شد و دارای جاذبه‌هایی بر اساس چندین فیلم تولیدشده توسط استودیو جیبلی است. در این ویدئو برای اولین‌بار در رسانه‌های فارسی می‌توانید اطلاعات زیادی را درباره این پارک هنری مشاهده کنید.

 
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط «میدان آزادی» منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد!

نکته دان
بیست‌ویکمین مطلب پرونده‌ی پرتره‌ی هایائو میازاکی ویدئوی گزارشی اختصاصی مجله میدان آزادی درباره پارک جیبلی (قیبلی یا قبله) است.


مطالب مرتبط