یکشنبه 29 بهمن 1402 / خواندن: 14 دقیقه
پرونده پرواز بر فراز آشیانه‌ی سیمرغ | صفحه پنجاه و نهم

ویدئو: نقد و بررسی فیلم «دست ناپیدا»، ساخته «انسیه شاه‌حسینی»

«دست ناپیدا» تازه‌ترین فیلم سینمایی «انسیه شاه‌حسینی» با مضامین مربوط به سینمای جنگ و حضور زنان در دفاع مقدس است. این فیلم در جشنواره چهل‌ودوم فجر توانست سیمرغ بلورین «بهترین جلوه‌های ویژه میدانی» را از آن خود کند.

4.25
ویدئو: نقد و بررسی فیلم «دست ناپیدا»، ساخته «انسیه شاه‌حسینی»

مجله میدان آزادی: در قسمت تازه «قاب نقد فیلمِ میدان آزادی» و ستون «نقد و بررسی فیلم‌های جشنواره فجر 42» «معصومه‌سادات نبی‌پور» مدرس و منتقد سینما سراغ نقد فیلم سینمایی «دست ناپیدا» رفته است.

«دست ناپیدا» تازه‌ترین فیلم سینمایی «انسیه شاه‌حسینی» با مضامین مربوط به سینمای جنگ و حضور زنان در دفاع مقدس است. این فیلم در جشنواره چهل‌ودوم فجر توانست سیمرغ بلورین «بهترین جلوه های ویژه میدانی» را از آن خود کند. از جمله بازیگران این فیلم می‌توان به «معصومه بافنده»، «سومان ریکیتا»، «نسرین احمدخانی»، «اعظم سادات موسوی» و «زیبا عسکری» اشاره کرد.

پنجاه‌و‌نهمین صفحه پرونده‌ «پرواز بر فراز آشیانه سیمرغ» در قالب یک ویدئوی چهارده‌دقیقه‌ای به نقد و بررسی این فیلم، اختصاص دارد. در بخش اول برنامه خانم نبی‌پور به بیان دیسکوگرافی و سابقه سینمایی انسیه شاه‌حسینی پرداخته و در بخش دوم وارد نقد تخصصی فیلم «دست ناپیدا» شده است. این ویدئو را در ادامه ببینید:
تصاویر پیوست

سادات موسوی
30 بهمن 1402

بررسی و نقد فیلم بسیار خوب انجام شده علمی و با دقت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط «میدان آزادی» منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد!

نکته دان
از جمله بازیگران این فیلم می‌توان به «معصومه بافنده»، «سومان ریکیتا»، «نسرین احمدخانی»، «اعظم سادات موسوی» و «زیبا عسکری» اشاره کرد.


مطالب مرتبط