پنجشنبه 26 بهمن 1402 / خواندن: 15 دقیقه
پرونده پرواز بر فراز آشیانه‌ی سیمرغ | صفحه پنجاه و پنجم

ویدئو: نقد و بررسی فیلم «صبحانه با زرافه‌ها»، ساخته «سروش صحت»

پنجاه و پنجمین صفحه پرونده‌ی «پرواز بر فراز آشیانه‌ی سیمرغ»در قالب یک ویدئوی چهارده‌دقیقه‌ای به نقد و بررسی این فیلم، اختصاص دارد. در بخش اول برنامه حسام فروزان نخست به بیان دیسکوگرافی و سابقۀ سینمایی سروش صحت پرداخته و در بخش دوم وارد نقد تخصصی فیلم «صبحانه با زرافه‌ها» شده است. این ویدئو را در ادامه ببینید:

4.5
ویدئو: نقد و بررسی فیلم «صبحانه با زرافه‌ها»، ساخته «سروش صحت»

مجله میدان آزادی: در قسمت تازه «قاب نقد فیلمِ میدان آزادی» و ستون «نقد و بررسی فیلم‌های جشنواره فجر 42» جناب «سید حسام فروزان» منتقد و روزنامه‌نگار سینما فیلم سینمایی «صبحانه با زرافه‌ها» را به نقد و بررسی نشسته است.

«صبحانه با زرافه‌ها» تازه‌ترین فیلم سینمایی «سروش صحت» در جایگاه کارگردان است. صحت در این فیلم نیز سراغ ژانر کمدی و طنز رفته است. از جمله بازیگران صبحانه با زرافه‌ها می‌توان به «هوتن شکیبا»، «پژمان جمشیدی»، «بهرام رادان»، «بیژن بنفشه‌خواه»، «هادی حجازی‌فر» و «مجید یوسفی» اشاره کرد.

پنجاه و پنجمین صفحه پرونده‌ی «پرواز بر فراز آشیانه‌ی سیمرغ»در قالب یک ویدئوی پانزده‌دقیقه‌ای به نقد و بررسی این فیلم، اختصاص دارد. در بخش اول برنامه حسام فروزان نخست به بیان دیسکوگرافی و سابقۀ سینمایی سروش صحت پرداخته و در بخش دوم وارد نقد تخصصی فیلم «صبحانه با زرافه‌ها» شده است. این ویدئو را در ادامه ببینید:

 

 


مطلب مرتبط:

ریویو: نقد و نظری به فیلم «صبحانه با زرافه‌ها»، ساخته «سروش صحت»
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط «میدان آزادی» منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد!

نکته دان
«صبحانه با زرافه‌ها» تازه‌ترین فیلم سینمایی «سروش صحت» در جایگاه کارگردان است. صحت در این فیلم نیز سراغ ژانر کمدی و طنز رفته است. از جمله بازیگران تمساح خونی می‌توان به «هوتن شکیبا»، «پژمان جمشیدی»، «بهرام رادان»، «بیژن بنفشه‌خواه»، «هادی حجازی‌فر» و «مجید یوسفی» اشاره کرد.


مطالب مرتبط