چهارشنبه 12 اردیبهشت 1403 / خواندن: 1 دقیقه
به مناسبت روز جهانی کارگر

پیشنهاد مطالعه: «قهرمانان بی‌داستان»؛ پرونده‌ای پیرامون کارگری و کارگر، در ادبیات و هنر

دوازدهم اردیبهشت علاوه بر روز معلم، روز جهانی کارگر هم هست. سال گذشته در همین ایام پرونده‌ی «قهرمانان بی‌داستان» را منتشر کردیم که پیرامون کارگری و کارگر در ادبیات و هنر بود، با این هدف که کلیشه‌های رایجی که نسبت به این سوژه در ذهن‌هایمان جا گرفته را کنار بزند و به تعریف درستی از روی ارزشمند کارگری برسد.

5
پیشنهاد مطالعه: «قهرمانان بی‌داستان»؛ پرونده‌ای پیرامون کارگری و کارگر، در ادبیات و هنر

مجله میدان آزادی: دوازدهم اردیبهشت علاوه بر روز معلم، روز جهانی کارگر هم هست. سال گذشته در همین ایام پرونده‌ی «قهرمانان بی‌داستان» را منتشر کردیم که پیرامون کارگری و کارگر در ادبیات و هنر بود، با این هدف که کلیشه‌های رایجی که نسبت به این سوژه در ذهن‌هایمان جا گرفته را کنار بزند و به تعریف درستی از روی ارزشمند کارگری برسد.

به مناسبت روز جهانی کارگر، شما را به خواندن این پرونده دعوت می‌کنیم.

پرونده قهرمانان بی‌داستان

در این پرونده ۱۳ مطلب در ستون‌های «یک صفحه داستان از ادبیات کارگری»، «کارگران ارزشمند سینمای ایران» و یادداشت‌های موضوعی دیگر منتشر شده است.  نوشته‌هایی را از پروانه شمس آبادی، مینو خانی، زهرا باقری، مینو رضایی، مائده زمزمه، مجید اسطیری، علی سلیمانی، حنانه شکیبا و محمدصالح فصیحی دراین پرونده خواهید خواند.  

 
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط «میدان آزادی» منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد!

نکته دان
در این پرونده ۱۳ مطلب در ستون‌های «یک صفحه داستان از ادبیات کارگری»، «کارگران ارزشمند سینمای ایران» و یادداشت‌های موضوعی دیگر منتشر شده است.


مطالب مرتبط